Europese Jeugdcup Online
Europese Jeugdcup Online
Europese Jeugdcup Online

EYCO Rapid-toernooi uitslagen

Door Stijn Overeem



De Europese Jeugdcup Online zit er weer op. Het Rapid-toernooi is ondertussen afgelopen. Bij het Rapid-toernooi hadden de Nederlanders meer succes. Onderstaand de definitieve uitslagen.

Jongens onder 26 (B26)

Resultaten Nederlanders:
  • Wouter Morssink 8e
  • Laurent Glas 27e
  • Joran Glas 30e

Meisjes onder 26 (G26)

Resultaten Nederlanders:

  • Geen

Uitslagen

Junioren jongens (B19)

Resultaten Nederlanders:

  • Berke Yigitturk 1e
  • Simon Harmsma 2e
  • Hans Rinner 3e
  • Machiel Weistra 8e
  • Yaroslav Gilevych 20e
  • Rudi van Velzen 29e
  • Lev Gilevych 31e

Uitslagen

Junioren meisjes (G19)

Resultaten Nederlanders:

  • Nicole de Vries 16e
  • Tamar Visser 23e
  • Daria Shulepova 32e
  • Maaike de Bruin 39e

Uitslagen

Aspiranten jongens (B16)

Resultaten Nederlanders:

  • Simon Harmsma 13e
  • Yaroslav Gilevych 16e
  • Sander Staal 35e
  • Jan Kornilov 60e
  • Lev Gilevych 67e
  • Joost Meijer 77e
  • Justin van Velthoven 79e

Uitslagen

Aspiranten meisjes (G16)

Resultaten Nederlanders:

  • Tanya-Marie Cnossen 16e
  • Lisa Scholtens 18e
  • Fleur Kruysmulder 20e
  • Luise Gabbert 23e
  • Yneke Goerres 24e
  • Fernande de Graaf 25e
  • Oleksandra Chumachenko 26e
  • Daria Shulepova 29e
  • Marie Gabbert 34e
  • Elise Schouten 37e

Uitslagen

Pupillen jongens (B13)

Resultaten Nederlanders:

  • Luca Smit 16e
  • Alexei Ovsyanko 17e
  • Melvin Koullen 19e
  • Anthony Maidman 44e
  • Stan van der Meer 46e
  • Vincent Maidman 53e
  • YaÔr Eysbroek 56e
  • Justin Koopman 66e
  • Bart Jan Kortleven 72e
  • Janick Lanting 73e
  • Ruben Kant 74e
  • Mart Slim 76e
  • Dmitry Shcherbatyuk 81e
  • Tijmen van Veen 88e

Uitslagen

Pupillen meisjes (G13)

Resultaten Nederlanders:

  • Fleur Kruysmulder 9e
  • Tanya-Marie Cnossen 10e
  • Oleksandra Chumachenko 12e
  • Yulia Bintsarovska 20e
  • Majory Feyt 31e
  • Charell Schuller

Uitslagen

Welpen jongens (B10)

Resultaten Nederlanders:

  • Alexei Ovsyanko 10e
  • Alex Poliakov 17e
  • Siebe Kortleven 26e
  • Aike de Vries 37e
  • Cas Schaapveld 38e
  • Rens van den Boer 53e
  • Timo van den Boer 68e

Uitslagen

Welpen meisjes (G10)

Resultaten Nederlanders:

  • Alyne Goerres 32e
  • Jasmine Koopman 39e
  • Indy Schouten 48e

Uitslagen



Toegevoegd op: 12-08-2020 19:06 door Team KNDB

Janick Lanting

Organisatie:

 
Copyright 2020 - Bezoekadres Landjuweel 62 3905 PH Veenendaal - Telefoon 0318 - 581288 bondsbureau@kndb.nl