Europese Jeugdcup Online
Europese Jeugdcup Online
Europese Jeugdcup Online

EYCO Blitz-toernooi uitslagen

Eergisteren (04-08-2020) is het laatste toernooi van de Blitz gespeeld. Helaas leverde deze Blitz-toernooien geen medailles op voor Nederland. Onderstaand een overzicht per categorie.

Onder 29 jongens (B26)

Resultaten Nederlanders:

  • Simon Harmsma 4e
  • Machiel Weistra 5e
  • Wouter Morssink 12e
  • Max Doornbosch 27e
  • Joran Glas 33e
  • Laurent Glas 36e

Onder 26 meisjes (G26)

Resultaten Nederlanders:

  • Geen

Uitslagen

Junioren jongens (B19)

Resultaten Nederlanders:

  • Hans Rinner 4e
  • Berke Yigitturk 6e
  • Rudi van Velzen 37e

Uitslagen

Junioren meisjes (G19)

Resultaten Nederlanders:

  • Nicole de Vries 18e
  • Tamar Visser 20e
  • Maaike de Bruin 31e

Uitslagen

Aspiranten jongens (B16)

Resultaten Nederlanders:

  • Simon Harmsma 14e
  • Sander Staal 56e
  • Mick Boudens 75e

Uitslagen

Aspiranten meisjes (G16)

Resultaten Nederlanders:

  • Lisa Scholtens 5e
  • Oleksandra Chumachenko 19e
  • Luise Gabbert 25e
  • Fleur Kruysmulder 27e
  • Yneke Goerres 29e
  • Tanya-Marie Cnossen 32e
  • Marie Gabbert 39e
  • Fernande de Graaf 44e
  • Daria Shulepova 46e
  • Elise Schouten 54e

Uitslagen

Pupillen jongens (B13)

Resultaten Nederlanders:

  • YaÔr Eysbroek 4e
  • Bart Jan Kortleven 36e
  • Laurent Glas 47e
  • Stan van der Meer 55e
  • Sytze Spijker 56e
  • Melvin Koullen 61e
  • Anthony Maidman 67e
  • Mart Slim 71e
  • Tijmen van Veen 77e
  • Vincent Maidman 87e
  • Ruben Kant 91e
  • Lennard Verduijn 99e

Uitslagen

Pupillen meisjes (G13)

Resultaten Nederlanders:

  • Majory Feyt 4e
  • Fleur Kruysmulder 12e
  • Yulia Bintsarovska 16e
  • Tanya-Marie Cnossen 36e
  • Oleksandra Chumachenko 38e
  • Puck Boudens 47e
  • Charell Schuller
  • Brenda Wimmenhove

Uitslagen

Welpen jongens (B10)

Resultaten Nederlanders:

  • Alexei Ovsyanko 11e
  • Alex Poliakov 18e
  • Siebe Kortleven 20e
  • Aike de Vries 24e
  • Cas Schaapveld 41e
  • Rens van den Boer 50e
  • Levi van Driel 59e
  • Timo van den Boer 69e

Uitslagen

Welpen meisjes (G10)

Resultaten Nederlanders:

  • Alyne Goerres 48e
  • Indy Schouten 53e

Uitslagen



Toegevoegd op: 06-08-2020 10:49 door Team KNDB

Janick Lanting

Organisatie:

 
Copyright 2020 - Bezoekadres Landjuweel 62 3905 PH Veenendaal - Telefoon 0318 - 581288 bondsbureau@kndb.nl